Logo clown inside Clown Inside                                                        Page francaise    English page

 

 

Frans met een lach !

 

Le français à vivre ! 

Hebt u zin in een “dagje Frankrijk” om uw Frans op te frissen,  pour “vivre ton Français”,  gewoon in Nederland?  

C’est possible! 

Bonjour! Mij naam is Laurence Quetel , ik ben Française, clini-clown speler en clownerie docent. Ik ben ook trainer Frans en ik heb een lange ervaring als business trainer bij een groot bedrijf. In mijn leven heb ik twee keer buiten Frankrijk gewoond. Daardoor heb ik ervaren dat naast grammatica en theorie het plezier en nut van een taal vooral komt door veel praktiseren en beleven, met je hart en emoties! 

Mijn programma  “Frans met een lach” biedt een creatieve Franse praktijk dag  “ Tout en Français“.  Speciaal bedacht voor Nederlandstalige Franse docenten die in een ontspannen omgeving gewoon plezier willen hebben met het beleven van hun geliefde Franse taal. 

Wat staat er op het programma? 

  Een goede balans van ontspanning en oefeningen, spelend en acterend (speltechnieken, voordracht, theatersport, burleske improvisaties) en groepsgewijs sketches schrijven. 

Theaterimprovisatie is een beproefd middel om remmingen bij het spreken op te lossen. Wat je kent gaat stromen, wat nieuw is komt spelenderwijs binnen. Het vaak hilarische improvisatie element is een perfect middel voor veel plezier en emotie – hierdoor zullen woorden dieper zakken en sterk beklijven. Veel aandacht gaat hierbij uit naar voordracht, en het samen de taal gebruiken. Het “spel “ materiaal wordt gevonden in Franse liedjes en teksten, maar ook door de groep gecreëerd. Theaterervaring is niet nodig; wel de durf om jezelf te lanceren… Het gaat niet over “ goed te zijn” of om perfectie te zoeken! Geef jezelf een cadeau met deze reis naar je Franse hart. 

Maximaal aantal deelnemers: 6. Wacht dus niet te lang met je op te geven! 

Welke dag boeken in uw agenda ? 

Zaterdag 26 november 2011  van 10.30 u tot 16.00 u   

Laten we voor de lunch allen iets Frans meebrengen om samen te delen (kan ik later nog even afstemmen). (16.00u). We sluiten de dag af met een gezellig drankje! 

Waar gebeurt het ?  

In het Brabantse Escharen, op de boerderij die grenst aan een prachtig natuurgebied en ver weg ligt van verkeerslawaai. Een oase van rust die 'De Vogelshoek' heet. 

Hoeveel kost het? 

75 € per persoon inclusief koffie/thee en fris drank maar Exclusief lunch  

Meer informatie en inschrijving  Laurencequetel@hotmail.com 

of telefonisch: 06 39 49 27 98

Au plaisir de vous rencontrer bientôt, peut-être !